Hızlı Tırnak Uzatma Yolları

0
Hızlı Tırnak Uzatma Yolları
Hızlı Tırnak Uzatma Yolları

Bu yazı içerisinde sizlere Hızlı Tırnak Uzatma Yolları hakkında bilgi vereceğiz.

Tırnak uzatmak için birçok karışım mevcuttur. Ama önemli olan konulardan biri uzatmanın yanı sıra onun bakımıdır. Ben çok iyi bakıyorum ama uzatamıyorum diyorsanız bu yazı tam size göre. Hızlı bir şekilde tırnak uzatmanın tariflerini paylaşacağız.

İlk tarifimiz beyaz sirkeyi kullanarak tırnak uzatma. Öncelikle tarifi uygulamadan önce elinizi ve tırnaklarınızı güzelce yıkayın. Sonrasında büyük bir tencereye içinizde tırnaklarınızı bekletecek kadar beyaz sirke doldurun. Sonrasında tırnaklarınızı yaklaşık 5 dakika kadar bekletin ve su ile temizleyin. Bu işlemi her gün uygulayın. Fark edeceksiniz ki tırnaklarınız zamanla çok hızlı şekilde uzayacak.

İkici tarifimiz zeytinyağı ile tırnak uzatma. Zeytinyağı, içinde bulundurduğu vitaminler sayesinde tırnak uzatmada çok önemli bir görev üstlenmektedir. Haftada 5 kere tırnaklarımızı zeytinyağında bekletirsek çok olumlu sonuçlar alacağımızı göreceğiz.

Size verebileceğimiz son yöntem ise Hindistan cevizi yağı. Bu yağ tırnaklarımızı uzatmakla kalmıyor, şeytan tırnağını da yok ediyor. Hindistan cevizi yağı ve bir miktar bal kullanarak bir karışım oluşturuyoruz. Bu karışımı biraz ısıttıktan sonra tırnaklarımıza sürüyoruz. Haftada 1 gün uygulanması yeterlidir.

Bu yöntemler haricinde birçok tarif bulunmaktadır. Ama bu verdiğimiz üç yöntem diğer yöntemlere göre çok daha etkili ve yerinde olanlarıdır. Özellikle tekrar belirtmek istiyoruz ki tırnaklarınızı uzattıktan sonra gerekli özeni ve bakımı yapmanızdır. Eğer gerekli bakımı sağlayamazsanız uzattığınız tırnaklar sizi çok büyük hayal kırıklığını uğratacağını unutmayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.