İlk görünüşte erkekleri etkilemenin bir kaç yolu

0

Erkekleri etkilemenin bir çok yolu olduğu gibi ilk görünüşte evliliğe götürmenin bir kaç yolu da vardır. Şimdi bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.

1-Başınızı ve de vücudunuzu dik tutup göz teması kurmaktan çekinmeyin bunu yaparken de elini sıkıca tutun.Bunu fark eden erkek sizin kendinize öz güveninizin tam olduğunu fark edecek ve de  halinizden bayağı hoşnut olacaktır.

2-Fiziki özelliğinize dikkat ederler. Çünkü bu gelecekte doğacak çocukların fiziki özelliklerini yansıtacağı için erkekler açısından önemlidir.

3-Mesleğinizi dış görünüşünüzden hemen tahmin edebilirler. Örneğin saçınız kısa kesimli ve de bakımlıysa avukat danışman gibi mesleklerde olduğunuzu hemen anlayabilirler.Daha çok saçlarını toplu modellerde tercih eden kadınların ise sağlık sektöründe ya da öğretmen olabileceğini anlayabilirler.Yüksek topuk ayakkabı tercih eden kadınların daha çok başarılı yönetici kariyer sahibi olduğuna emin olurlar.Demek ki kendimizi dış görünüşte ne çok ele veriyoruz .

4-Bilinenin aksine erkekler markadan çok iyi anlarlar. Kullandığınız aksesuardan tutun  giydiğiniz kıyafetinize kadar sizin ne kadar tutumlu ya da savurgan olduğunuzu anlarlar. Bu da kanımca önemli bir detaydır.

5-İyimser misiniz? değil misiniz? ilk buluşmada sezerler. Tanışma anında yüz ifadenizden iyimser mi karamsar mı olduğunuzu kaşlarınızın çatık oluşundan endişeli olup olmadığınızı dudak vede tırnak kemirmenizin pek hayra alamet olmadığını düşünürler. Onlar için kadınların yaşama sevinçlerinin yüksek olması gerekir.

6-Erkekler her şeyden şikayet eden kadınlardan hoşlanmazlar .Öyleyse şikayette bulunmaktan kaçınmalısınız hayatı onların düşündüğü gibi yani olduğu gibi yaşayacağınızı belli etmelisiniz.

7-Yapılan istatistiklere göre ilk 20 saniyede sizi çözebiliyorlar.Nasıl mı? tamamen beden diliniz sayesinde.Demek oluyor ki ilk buluşmada ondan etkilenip etkilenmediğiniz ortaya çıkacaktır. Bu durumda sizden tamamen ya uzaklaşacaktır yada size daha çok yakınlaşacaktır.

Aşk ve ilişkiler hakkında her şey, Hayat Sırları‘nda!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.