Doğal Yöntemlerle Kirpik Uzatma

0
Doğal Yöntemlerle Kirpik Uzatma
Doğal Yöntemlerle Kirpik Uzatma

Bu yazı içerisinde sizlere Doğal Yöntemlerle Kirpik Uzatma hakkında bilgi vereceğiz.

Kirpikler yüzümüzü oluşturan en önemli unsurlardan biridir. Gözümüzün güzelliğini ortaya çıkaran kirpiklerimiz daha gür ve uzun olsun isteriz. Daha güzel kirpikler için güzellik merkezlerine, pahalı kirpik serumlarına son !

Evde doğal malzemelerle gür ve uzun kirpiklere sahip olmak aslında çok kolay.Tüm kadınların hayali olan gür ve uzun kirpiklere sahip olmak için işte birkaç tüyo :

·        Vazelin kullanın

Her evde mutlaka bulunan ama değeri bilinmeyen vazelini günde 1 – 2 den fazla sürmeyecek şekilde kirpiklerinize az az uygulayabilirsiniz.

·        Doğal yağlar işinizi görebilir.

Aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz Hindistan cevizi yağı kirpiklerinizi uzatmaya birebirdir. Daha iyi etki için maskara kutunuzu iyice yıkadıktan sonra içine Hindistan cevizi ve Hint yağını karıştırarak hem kullanımı kolay hem de daha etkili bir serum elde edebilirsiniz.

·        Kesin sonuç için vitamin ampülleri kullanabilirsiniz.

En etkili yöntem.. Yıpranmış,kopmuş kirpiklere de birebir iyi gelen bir yöntemdir. Her eczaneden uygun fiyatla bulabileceğiniz e vitamini ampülü almak. Her gün düzenli kullanımda 1 ay içerisinde gözle görünür fark elde edebilirsiniz.

Kirpiklerinizi doğal yoldan uzatmak adına verdiğimiz yöntemlerdeki malzemeleri bol  bol uygulamayın. Doğal bile olsa her maddenin fazla kullanımı belirli zararlara yol açabilir. Kirpikleriniz fazla madde sürümünden nefes alması zorlaşabilir ve uzaması gecikebilir.

Bu süreçte kirpiklerinizi makyaj malzemeleri ve takma kirpiklerden uzak tutarsanız daha etkili verim alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: