2020 Kadın Modası Nasıldır?

0
2020 Kadın Modası Nasıldır?
2020 Kadın Modası Nasıldır?

Bu yazı içerisinde sizlere 2020 Kadın Modası Nasıldır Sorusunun cevabını vereceğiz.

Bu yıl dünyayı etkisi altına alan covid-19 virüsü nedeniyle insanlar evlerine tıkılmak zorunda kaldılar. Bunun da elbette ki moda üzerinde belirli etkileri oldu.

İnsanların vakitlerinin çoğunu evde geçirmesi nedeniyle daha rahat şeyler giymeye başladılar ve bunu moda haline getirdiler. Bir diğer adıyla sokak modası olarak da geçiyor.

Bu yılın ilkbahar-yaz koleksiyonunda midi elbiseler yeniden hayat buluyor. Ve bu sene de moda olmaya başlıyor. En çok tercih edilen renkler arasında haki ve hardal sarısı.

 

Aynı zamanda bel hattını öne çıkaran elbiseler en çok tercih edilenler şeylerin arasında. Diğer bir yandan renk seçimi olarak yumuşak görünümlü ve pastel renkler tercih ediliyor.

Çanta olarak mini çantalar renk seçimi olarak siyah tercih ediliyor. Aksesuarlar ise modern görünüme sahip.

Şapkalar da bir diğer vazgeçilemeyen aksesuarlardan. Her sene olduğu gibi bu yıl da plajlarda çok gördüğümüz aksesuarlar arasında ilk sırada.

 

Ayakkabı olarak her sene olduğu gibi bu yaz da sandaletler öne çıkıyor. Sandalet tercih edilirken bunun yanı sıra modern aksesuarlarla kombine edilerek modern bir görünüm elde ediliyor. Diğer bir yandan terlik modası da hala varlığını sürdürüyor. Ve yeni nesil farklı kalıplardaki jean’ler de gün içinde en çok tercih edilen ve kombinlerden eksik olmayan giysiler arasında yer alıyor.

Trençkotlar da serin havalarda en çok tercih edilen şeylerin arasında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: